UPOZORNENIE! V minulosti ste u nás mohli kúpiť LOPTU IDEX: 471893, EAN: 5908275169802. Bola označená ako nebezpečný výrobok, preto Vás chceme požiadať o zastavenie jej predaja a ak sa u Vás ešte nachádza o jej vrátenie. Bude Vám vrátená plná kúpna cena . Za spôsobené nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

Doručenie objednávky nad 15,-EUR našimi autami v okresoch: Poprad, Kežmarok, St. Ľubovňa, Sabinov, Levoča, Spišská Nová Ves, Gelnica je zdarma pri dodacej lehote 1 až 10 prac. dní (podľa rozvozu).

Čo ak si objednaný tovar s povinnosťou platby neprevezmem? Uvedomujeme si, že môžu nastať okolnosti pre ktoré ste si zásielku neprevzali a nebol to váš zámer. Mohli ste byť príliš pracovne vyťažený, nemali ste čas, museli ste odcestovať a pod. Pochopte však prosím aj vy nás, že nemôžeme znášať takto spôsobené škody. Zdôvodnenie: Množstvo e-shopov takéto situácie nerieši a straty, ktoré takto vzniknú, prenášajú do cien produktov. My ale úspešne robíme všetko preto, aby sme 100% takýchto strát získali späť. Vďaka tomu vieme zabezpečiť dobré ceny pre zákazníkov.